wp Spēļu automāti slots - Poker Texas Holdem noteikumi, stratēģija, spēlēt online bezmaksas

Spēļu automāts jeb SlotsPar spēļu automātiem

Klasisks spēļu automāta ("Slot machine" jeb vienkārši "Slots") piemērs. Jāsavāc vienā rindā 3 vienādi simboli. Tautā šādi spēļu automāti agrāk tika saukti arī par vienročiem, jo aparāta ripas iegrieza mehāniski ar roku. Modernajos, protams, tiek lietota automātika un procesori, kas nosaka spēles rezultātu.

 

Spēles rezultāta (vinnesta vai zaudes) noteikšanas pamatā ir pseido nejaušu skaitļu ģenerators, kas pastāvīgi ģenerē simtiem vai tūkstošiem skaitļu virknes sekundē. Tiklīdz tiek nospiesta Play poga, tekošais skaitlis tiek izmantots, lai izkalkulētu rezultātu. Tas, pēc būtības, nozīmē to, ka rezultāts ir atkarīgs no tā, vai poga ir nospiesta ātrāk vai vēlāk.

 

Naudas izmaksas spēļu automātos

Spēļu automātu izmaksas parasti regulē likums, kas nosaka procentuālo izmaksu apjomu. Tipiski, vinnesta apjoms ir no 82% līdz 98%. Skaidrojums: 90% vinnests nozīmē, ka teorētiski ilgtermiņā no 100% ieguldītās naudas paliks pāri 90% jeb tiks zaudēti 10% no līdzekļiem. Interneta kazino spēļu automātos, procentuālā izmaksu daļa parasti varētu būt arī tuvu 98%, jo uzturēšanas izmaksas ir krietni zemākas.

2011 (c) www.bet.lv Autortiesības

Informācija un apraksti par pokera, texas holdem, acītes, ruletes, blackjack un citām spēlēm, kā arī iespējām spēlēt pokeri online bezmaksas vai uz naudu.  Spēles noteikumi, izredzes un stratēģija, Ja ir kādi jautājumi vai ierosinājumi par sadarbību lūdzu, sazinieties, izmantojot kontaktformu vai sūtiet e-pastu. Tekstu tulkojumi.
Latvijas Reitingi
Top.LV