wp Pokera kombinācijas - Poker Texas Holdem noteikumi, stratēģija, spēlēt online bezmaksas

Pokera kombinācijas

Poker "Royal flush" - pati spēcīgākā pokera kombinācija. To veido visaugstākais strīts no vienas masts. Sākot ar Tuzi un beidzot ar desmitnieku.

Poker Royal Flush - Karaliskā strīta kombinācija

Poker "Straight flush" - strīts no vienas masts. Strīt fluši var būt lielāki un mazāki - kā jebkuri strīti. Pats mazākais būs: A - 2 - 3 - 4 - 5. (skat zemāk Straight kombināciju). Kombinācijas mastij nav nozīmes.

Poker Straight Flush - strītfleša kombinācija

Poker "Four of a kind" - četras vienādas kārtis. Ja abiem spēlētājiem ir 4 vienādi, tad uzvarētājs ir tas, kuram kombinācija ir no stiprākām kārtīm.

Poker four of a Kind - četri vienādi jeb pokers - kombinācija

Poker "Full house" - trīs vienādas kārtis un pāris (trīs plus divi). Ja abiem spēlētājiem ir Full house, tad uzvarētājs ir tas, kuram trīs kāršu daļa ir no stiprākām kārtīm.

Poker Fullhouse - trīs plus divi kombinācija

Poker "Flush" - jebkādas piecas kārtis, bet no vienas masts. Ja abiem ir Flush, tad uzvarētājs ir tas, kuram ir visstiprākā kārts no 5. (Piemēram tūzis)

Poker Flush - visas no vienas masts kombinācija

Poker "Straight" - piecas kārtis secīgi pēc kārtas. Veidojot strīta kombināciju, Tūzis var tikt skaitīts kā vieninieks, līdz ar to, mazākais strīts ir A - 2 - 3 - 4 - 5., nākošais stiprākais ir  "2 - 3 - 4 - 5 - 6" u.t.t. Strīts nevar būt kombinācija "K - A - 2 - 3 - 4", jo "tas neiet kopā ar loģiku, ka tuzis ir kā vieninieks"

Poker Straight cards - visas kārtis secīgi

Poker "Three of a kind" - trīs vienādas kārtis. Ja abiem vienādi, tad uzvarētājs ir tas, kuram ir stiprāka "kicker" kārts rokā vai arī "neizšķirts".

Poker Three Of A Kind - trīs vienādi kombinācija

Poker "Two pairs" - divi pāri

Poker Two pairs - Divu pāru kombinācija

Poker "One pair" - viens pāris. Jebkuras divas vienādas kārtis. Stiprākā kombinācija ir divi tūži jeb A-A.

Poker One Pair - viena pāra kombinācija

Poker "High card" - nav konkrētas augstāk minētās kombinācijas, tācu skatās stiprāko kārti (kicker)

Poker High Card - nav kombinācijas

 

Pokera kombināciju tabula vienā failā

Pokera kāršu kombinācijas

2011 (c) www.bet.lv Autortiesības

Informācija un apraksti par pokera, texas holdem, acītes, ruletes, blackjack un citām spēlēm, kā arī iespējām spēlēt pokeri online bezmaksas vai uz naudu.  Spēles noteikumi, izredzes un stratēģija, Ja ir kādi jautājumi vai ierosinājumi par sadarbību lūdzu, sazinieties, izmantojot kontaktformu vai sūtiet e-pastu. Tekstu tulkojumi.
Latvijas Reitingi
Top.LV