wp Acītes - Blackjack noteikumi - Poker Texas Holdem noteikumi, stratēģija, spēlēt online bezmaksas

Acītes jeb Blackjack noteikumi

Acīte, angliski saukta par Blackjack, arī 21 (divdesmit viens) ir vienkārša un populāra kāršu spēle, kuras mērķis ir savākt spēles punktus maksimāli tuvu skaitlim 21, to nepārsniedzot. Spēles sākumā, katram spēlētājam tiek izdalītas divas kārtis, arī dalītājam, piekam 1 dalītāja kārts tiek apriezta redzama. Katrai kārtij atbilst noteikts punktu skaits:

  • bildītēm - 10 punkti;
  • tuzim - 11 vai 1 punkts, atkarībā no tā, kā ir izdevīgi spēlētājam;
  • ciparu kārtīm - atbilstošā skaitliskā vērtība.

Pulksteņrādītāja virzienā, spēlētāji var izvērtēt saņemtās kārtis (to kopējo summu), un pieprasīt papildus kārti no kavas. Ja tiek pieprasīta papildus kārts, pēc tās saņemšanas, tiek skaitīta jaunā kopsumma. Ja tā pārsniedz 21, tad spēlētājs zaudē un izstājas no šīs partijas.
Ja 21 nav sasniegts, spēlētājs drīkst pieprasīt vēlvienu kārti, vai arī palikt uz vietas, un nodot gājienu nākamajam spēlētājam. Pēdējais spēlētājs aplī ir dalītājs, kurš atver savu otru kārti, un novērtē kopsummu.

Dīlera spēles stils ir stingri noteikts: tam ir jāņem nākamā kārts, ja viņa kāršu kopsumma nepārsniedz 16, un jāpaliek, ja tā ir vismaz 17 un lielāka. Dīleris arī var pārsniegt 21-na punkta summu, taču tas neattiecas uz spēlētājiem, kuri pirms tam ir zaudējuši paši pārsniedzot 21.

2011 (c) www.bet.lv Autortiesības

Informācija un apraksti par pokera, texas holdem, acītes, ruletes, blackjack un citām spēlēm, kā arī iespējām spēlēt pokeri online bezmaksas vai uz naudu.  Spēles noteikumi, izredzes un stratēģija, Ja ir kādi jautājumi vai ierosinājumi par sadarbību lūdzu, sazinieties, izmantojot kontaktformu vai sūtiet e-pastu. Tekstu tulkojumi.
Latvijas Reitingi
Top.LV