wp texas holdem poker - Poker Texas Holdem noteikumi, stratēģija, spēlēt online bezmaksas

Texas Holdem Poker

Texas holdem ir pokera kāršu spēles variants (viens no vairākiem pokera paveidiem). Spēle sastāv no divām kārtīm, kas aizklātas tiek izdalītas katram spēlētājam un tad piecām kopējām kārtīm, kuras dalītājs secīgi atver uz galda: no sākuma pirmās trīs, ko sauc par „flopu”, tad ceturto, sauktu par „Turn” un visbeidzot piekto – „River” kārti. Pēc katra kāršu izdalīšanas etapa (Pirmās divas kārtis -> Flops -> Turn -> River -> Showdown), spēlētāji var izdarīt likmes, čekot vai nomesties – atkarībā no situācijas.

Spēles mērķis

Texas holdem, kā arī citos pokera variantos, individuāli spēlētāji sacenšas par kopēji saliktām likmēm: galdu jeb pokera terminos – Potu (Pot). Par cik, katram spēlētājam ir uz labu laimi iedalītas kārtis, tie cenšas pieskaņot likmju līmeni atbilstoši savu kāršu stiprumam, iespējams, palielinot veicamo likmju apjomu. Par cik, ja gribi palikt spēlē, ir jāpielīdzinās augstākajai likmei, zemāko kombināciju īpašniekiem ir jāizstājas (veselais saprāts), jo pieprasītā likme ir neadekvāta rokas kāršu saturam. Šajā variēšanā starp pašreizējās partijas pretinieku kāršu noteikšanu un likmju izdarīšanas lielumu arī slēpjas pokera spēles sāls.

 

Katra Texas holdem partija ir sadalīta etapos – no sākuma 2 kārtis katram, tad 3 galdā, tad ceturtā kārts galdā, tad piektā kārts galdā. Pēc katra etapa tiek izdarītas likmes, vai arī „laists garām” ja neviens spēlētājs nepaaugstina. Partijas beigās, kāds no spēlētājiem iegūst visu banku (pot) – likmes, kas partijā saliktas (var būt arī neizšķirta situācija, tad banka tiek dalīta). Partija var beigties pēc piektās kārts, kad izdarītas visas likmes vai arī ātrāk, ja visi spēlētāji ir nometušies jeb nav piekrituši paaugstinātai likmei.

 

Tālāk lasi detalizētākus texas holdem noteikumus vai skaties vizuālu texas holdem pamācību.

 

Kopējais Texas Holdem pokera spēlēšanas mērķis nav uzvarēt katrā partijā, bet gan pieņemot sakarīgus, loģiskus (arī matemātiski pamatotus) lēmumus, par to, kurā brīdi cik lielas likmes izdarīt, un kad nomesties, iegūt spēles žetonu pārsvaru ilgākā partiju sērijā.

2011 (c) www.bet.lv Autortiesības

Informācija un apraksti par pokera, texas holdem, acītes, ruletes, blackjack un citām spēlēm, kā arī iespējām spēlēt pokeri online bezmaksas vai uz naudu.  Spēles noteikumi, izredzes un stratēģija, Ja ir kādi jautājumi vai ierosinājumi par sadarbību lūdzu, sazinieties, izmantojot kontaktformu vai sūtiet e-pastu. Tekstu tulkojumi.
Latvijas Reitingi
Top.LV