wp Pokers - Poker Texas Holdem noteikumi, stratēģija, spēlēt online bezmaksas

Informācija par pokeri un citām spēlēm!

Par pokera spēli īsumā

Pokers ir ļoti populāra kāršu spēle, kur splēlētāji sacenšās savā starpā ar kāršu kombināciju, psiholoģijas un savaldības palīdzību. Spēlētājam parasti no 5 kārtīm pakāpeniski ir jāsavāc laba kombinācija, piekam paralēli paaugstinot likmes. Likmes tiek liktas kopājā kasē jeb "podā" (POT). Spēles beigās, uzvarētājs ir tas, kuram ir stiprākā kāršu kombinācija - pēc noteiktas, zināmas kāršu stipruma tabulas. Vai nu arī, spēles uzvarētājs ir tas, kurš pēdējais palicis spēlē, aizbaidot pārējos. Uzvarētājam pienākas viss "kases" saturs, kas šajā partijā ir salikts uz galda! Tuvāk skatīt pokera noteikumus. Ja ar Pokeri iepazīsties pirmo reizi, iesakām iepazīties ar Latvijas lielāko skaidrojošo pokera vārdnīcu, kas palīdzēs izprast pokera spēles nianses.

 

 

Vispopulārākais pokera spēles paveids ir Texas Holdem poker. Ja gribi spēlēt pret cilvēkiem Internetā, tad laba lieta, ar ko sākt ir bezmaksas poker freeroll jeb tunīri. Vari spēlēt Texas Holdem online poker ar Betway.

Apskati arī foruma saturu.

2011 (c) www.bet.lv Autortiesības

Informācija un apraksti par pokera, texas holdem, acītes, ruletes, blackjack un citām spēlēm, kā arī iespējām spēlēt pokeri online bezmaksas vai uz naudu.  Spēles noteikumi, izredzes un stratēģija, Ja ir kādi jautājumi vai ierosinājumi par sadarbību lūdzu, sazinieties, izmantojot kontaktformu vai sūtiet e-pastu. Tekstu tulkojumi.

Latvijas Reitingi
Top.LV